Хто такий Народний Підприємець

Більше як десять років на батька було відкрито фізична особа-підприємець і ми займаючись деревообробкою мали сплачувати в державу близько 13-ти тисяч гривень податків за рік. Коли замовлення надходили регулярно, ми працювали 5 - 6 днів в тиждень, то мали таку змогу платити ці тисячі, щоб і собі вистачало на життя, та коли в країні наступила фінансова криза і всі ціни полізли вгору, в тому числі і ціни на деревину, і замовлення перестали надходити, то ми почали замислюватися над тим що треба закривати свою фізичну особу - підприємця і займатися чимось іншим. Шукаючи правильні шляхи відходу я натрапив в інтернеті на маленьку книжечку, яка мала назву
І от я вирішив перевірити практично на собі, те що розповідає Ольга Уграк в своїх лекціях та посібнику. Виявляється, перший свій крок я вже зробив майже рік тому, приєднавшись до Територіальної Громади міста Суми, яка була створена у 2012 році, тому що, щоб стати Народним Підприємцем треба бути членом Територіальної Громади. Ще дуже цікаве співпадіння сталося, до нас в Суми приїхала людина, яка займалася справами Територіальних Громад, Народних Підприємців та Народних Підприємств у місті Красноармійськ Донецької області. Так як на Сході зараз війна, і всі їхні напрацювання знищені, вона приїхала допомагати Сумській Територіальній Громаді, доводити людям необхідність створювання територіальних громад, і все що пов'язано з ними.

Виявляється, що наша
Територіальна громада при реєстрації Народного Підприємця повідомляє у більш ніж 20 державних установ про те що на законних умовах вони реєструють підприємця, і як правило всі установи з цим погоджуються, так як це робиться в рамках Конституції України та Міжнародного права.
Після того, як людина відкрила собі народного підприємця вона отримує "Свідоцтво народного підприємця", два посвідчення, це "Волевиявлення про затвердження правосуб'єктності людини" та "Посвідчення суверенного кредитора-інвестора - суб'єкта некомерційної діяльності" і "Титул власності на природні ресурси України" в якому сказано - Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією. Кожний громадянин має право користуватися природними об'єктами права власності народу відповідно до закону (Стаття 13. КУ). Земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави. Право власності на землю гарантується. Це право набувається і реалізується громадянами, юридичними особами та державою виключно відповідно до закону (Стаття 14. КУ).
Народний Підприємець може вільно працювати і не сплачувати податки не зрозуміло куди (як це роблять фізичні та юридичні особи), не маючи жодної загрози з державних органів України, так як він знаходиться у правовому статусі "Людина", а теперішні держоргани мають перевіряти виключно фізичних та юридичних осіб, людина знаходиться у вищому статусі і має свої права, які записані у головному законі України - Конституції України.
Обговоривши це зі свою родиною, я вирішив відкрити на себе Народного Підприємця. В Сумах я є перша людина яка на це згодилася. Вже більше місяця працюю як Народний Підприємець і жодного разу мені ніхто не зателефонував і не приїхали з перевірками чи з якимись там ще наїздами. Це означає, що вони безсилі цьому протистояти.
Тому, раджу всім хто займається виробництвом чи робить якісь послуги, відкрити на себе Народного Підприємця і вільно робити свою справу, не плативши великі податки у державу, яка робить людей бідними.
Разом ми Сила!!! Хай Буде!
20.03.2015 р.,
Поделиться в соц. сетях