З протоколу надзвичайних об’єднаних сумісно проведених розширених загальних зборів людей народних територіальних громад Канівського району та козацької спільноти
19 жовтня 2013 року
За фактом грубого порушення прав та втручання у діяльність людей народних територіальних громад
Заслухано та розглянуто нижченаведені факти:
Розглянуто письмову заяву людини, Уповноваженого у справах територіальної громади Олексія Анатолійовича Левченка та протокол про адміністративне правопорушення № 88. .000088 від 18 жовтня 2013 року.
Уповноваженому у справах територіальної громади села Михайлівка О.А. Левченко неодноразово дзвонив старший лейтенант Борисенко Е.В. Який наполегливо запрошував Уповноваженого з’явитися у райвідділ для дачі пояснень.
На це йому неодноразово пояснювалося, що Левченко є усього лиш Уповноваженим, що усі рішення приймаються загальними зборами територіальної громади, та що він, Левченко жодного разу ні чого не робив за власним рішенням. Також пан Левченко пояснив, що в нього є письмова заборона брати участь у процесуальних адміністративно-кримінальних діях держорганів, без письмового рішення територіальної громади та регіонального консорціуму Черкаський, яка оформлена у вигляді свідоцтва № 311012-2, та має силу охоронної грамоти. Також він пояснив, що у разі появи будь яких питань щодо діяльності територіальної громади посадові особи можуть звертатись письмово до загальних зборів територіальної громади. На що Борисенко Е.В. відповів що буде надіслана повістка або офіційний письмовий запит.
18 жовтня Уповноваженому у справах територіальної громади О.А. Левченко зателефонував Перепелиця який представився начальником Борисенка Е.В. та запропонував зустрітись як людина з людиною, житель з жителем щоб з’ясувати для себе правові підстави діяльності територіальних громад взагалі та її уповноважених.
Так як учасники договору територіальної громади налаштовані на конструктивний та безконфліктний спосіб урегулювання питань – Левченко дав згоду на зустріч, виключно як людина з людиною, житель з жителем.
Разом з О.А. Левченко, з метою найбільш широко висвітити питання діяльності територіальних громад, на зустрічі був присутній людина, житель територіальної громади села Михайлівка В.А. Сесін.
З самого початку поведінка посадових осіб викликала підозру. Перш за все Перепелиця наполягав щоб В.А. Сесін почекав за дверима кабінету. З цього виходить що Перепелиця не хотів проводити розмову при свідках, але ж як що це зустріч людей, то чому ? О.А. Левченко і В.А. Сесін настояли на тому, що вони або разом будуть присутні на зустрічі, або разом підуть додому. На що Перепелиця дав згоду після перевірки документів, але ж при умовах що рюкзак, з яким В.А. Сесін прийшов на зустріч залишиться в коридорі.
Виникає питання, чому? Протягом зустрічі Перепелиця виявляв настороженість і питав чи ведеться запис бесіди, і якщо ведеться то це незаконно. Чим насправді здивував О.А. Левченко, тому що планувалося лише бесіда людей, а не офіційне опитування. На це його було завірено, що не ведеться ні якого запису.
Що мабуть і розв’язало руки посадовцям.
Таким чином, зустріч перетворилася на офіційну та скінчилася складанням протоколу не зважаючи на те що посадовим особам паном Левченко було пред’явлено свідоцтво про письмову заборону брати участь у процесуальних адміністративно-кримінальних діях держорганів, без письмового рішення територіальної громади та регіонального консорціуму Черкаський. Крім того посадовим особам було вказано на наступні норми Конституції та закони України:
Загальна декларація прав людини - ст.1, 2, 3, 6, 20, 22, 27, 28, 30;
Міжнародний пакт про економічні, соціальні і культурні права - ст.1, 5, 11, 25;
Міжнародний пакт про громадянські і політичні права – ст.1, 2, 5, 16, 47;
Конституція України - ст.3, 5, 8, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 60, 62, 69, 140, 142, 143;
Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» - ст. 2, 6, 8, 16, 60, 71;
Постанова Верховної Ради України про Державний герб України – ст.1.
Але Перепелиця заявив що в нього є своє особисте толкування вищенаведених норм Конституції та законів України.
Таким чином він навмисне проігнорував вищенаведені норми права і дав вказівку Борисенку Е.В. складати протокол про адміністративне правопорушення № 88. .000088 від 18 жовтня 2013 року (копія додається). Підставою для цих дій, зі слів Перепелиці було, звернення голови Канівської районної державної адміністрації О.В. Павлова, яке начебто поступило до них. Але ж, між територіальними громадами і Канівською райдержадміністрацією йде конструктивна переписка. Так, виходе що є хтось кому дуже вигідно розпочати конфлікт між системами безпосередньої та опосередкованої влади.
Для засвідчення протоколу, посадові особи запросили двох свідків. Слід зауважити що один з цих свідків сидів біля кабінету ще до початку зустрічі. Виходячи з цього, можна зробити висновок що Борисенко Е.В. та Перепилися готувалася до зустрічі заздалегідь, і що с самого початку вони планували оформлення протоколу. Це є ще одним фактом, який свідчить про умисні дії з боку посадових осіб.
Ось і відповідь на запитання чого так хвилювалися посадові особи, чому так застерігалися ведення запису бесіди.
Після складання протоколу Борисенко Е.В. зняв с нього декілька копій, і одну віддав О.А. Левченко. Левченко поставив свій підпис в оригіналі протоколу, який засвідчив що ним було отримано копію. Потім Перепелиця узяв оригінал протоколу і, після прочитання його, дав вказівку Борисенко Е.В. дописати в нього якісь слова, О.А. Левченко не розібрав які саме. Борисенко Е.В. дописав щось у протокол, а Перепелиця хотів вилучити у О.А. Левченка копію, за яку він вже розписався в отриманні.
Такі дії зі сторони посадових осіб визвали підозру у О.А. Левченка та його невільного свідка, людини, жителя територіальної громади села Михайлівка В.А. Сесіна, який с самого початку спостерігав за цими подіями. Не бажаючи приймати участь у цих махінаціях з документами О.А Левченко і В.А. Сесін прийняли рішення піти. Але ж Перепелиця не схотів їх відпускати. На що його О.А. Левченко запитав: - «Чи я заарештований». Він, Перепелиця відповів що ні, і після цього дозволив О.А. Левченко і В.А. Сесіну покинути райвідділ.
Таки дії посадовців, протягом тижня, дуже прикро відбилися на психічному і фізичному стані Уповноваженого територіальної громади села Михайлівка О.А. Левченка та членів його родини.
Правовий аналіз вище зазначених фактів:
Левченко за весь час не разу не діяв від свого імені.
Посадові службові особи ВБЕЗ здійснивши вищеописані дії по відношенню до людей народних територіальних громад, та їх організаційно-правових владно-фінансових соціально-економічних договірних відносин (загальні збори людей територіальної громади, договору людей народних територіальних громад, консорційних договорів людей народних територіальних громад, генеральних інвестиційних проектів, учасників договорів територіальних громад Канівського району та учасників регіонального консорціуму «Черкаський»), навмисне знехтували правовими нормами правосуб'єктності, правозастосовчої практики, багатоукладності та багатоманітності юрисдикцій України чим грубо порушили правові норми :
Загальна декларація прав людини - ст.1, 2, 3, 6, 20, 22, 27, 28, 30;
Міжнародний пакт про економічні, соціальні і культурні права - ст.1, 5, 11, 25;
Міжнародний пакт про громадянські і політичні права – ст.1, 2, 5, 16, 47;
Конституція України - ст.3, 5, 8, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 60, 62, 69, 140, 142, 143;
Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» - ст. 2, 6, 8, 16, 60, 71;
Закон України «Про зовнішньоекономічну діяльність» - ст.2, 5, 6, 7, 34;
Закон України «Про інвестиційну діяльність» - ст. 1, 3, 5, 9, 18, 19;
Закон України «Про інноваційну діяльність» - ст. 1, 3.
Порушення вищевказаних правових норм має ознаки – зловживання владою або службовим становищем, перевищення влади або службових повноважень, створення для груп людей, народів життєвих умов, розрахованих на повне або часткове фізичне знищення.
Виконання вищевказаних правових норм людьми народних територіальних громад, на думку посадових осіб ВБЕЗ є самоуправством, а не самоуправлінням та самоврядуванням людей, територіальних громад і народів. Посадові особи ВБЕЗ здійснювали психологічний тиск на людей у вигляді спонукання до зміни правових особистих і загальних спільних волевиявлень під приводом, що прав людини, територіальних громад і народів на вільне самоврядування в Україні не існує.
Дії посадових осіб вже призвели до того, що ряд інвесторів призупинили розгляд запланованих інвестиційних проектів та розвиток вже існуючих інвестиційних проектів за соціально-економічному розвитку Черкаського регіону, а це збиток у вигляді зменшення надходжень до бюджету народного самофінансування людей територіальних громад.
Розширені загальні збори людей народів та територіальних громад вимагають:
- проведення службового розслідування по факту діяльності посадових осіб ВБЕЗ. Крім того вивчити діяльність вищенаведених посадових осіб на предмет наявності в ній ознак саботажу, підриву розвитку народного самоврядування людей, жителів територіальних громад та політики президента України В.Ф. Януковича викладеної в його передвиборчій програмі та в його наступних правових актах.
- крім того, логічно їм поставити запитання, чому саме зараз, напередодні входження України в асоціацію з ЄС питанням використання герба України зайнялися робітники ВБЕЗу Борисенко Е.В. та Перепелиця, і чи є в них відповідні повноваження на такі дії. Такими вчинками вони стримують розвиток народного самоврядування людей територіальних громад та їх фінансово-економічних інструментів. Територіальні громади Канівського району, які розвивають не тільки свою внутрішню організаційно-правову владно-фінансову систему на договірних підставах, міжрегіональних та регіональних консорційних договорів, генеральних інвестиційних проектів для успішної інтеграції в ЄС (згідно зі ст.140-143 Конституції України, та ст.10 Європейської хартії місцевого самоврядування «1. Органи місцевого самоврядування мають право, здійснюючи свої повноваження, співробітничати та в межах закону створювати консорціуми (http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/994_036?nreg=994_036&find=1&text=%EA%EE%ED%F1%EE%F0&x=0&y=0#w12 ) з іншими органами місцевого самоврядування для виконання завдань, що становлять спільний інтерес.»), а також ведуть переговори з Європейськими територіальними громадами та їх органами по міжнародній консорційній діяльності.
Розширені загальні збори людей народів и територіальних громад прийняли наступне рішення:
1.Направити лист до правоохоронної системи з вимогами негайного проведення службового розслідування за фактом діяльності посадових осіб Борисенка Е.В. та Перепелиці.
2.Направити лист до СБУ для проведення розслідування за фактом діяльності посадових осіб Борисенка Е.В. та Перепелиці, а також можливих співучасників у тому числі з боку заінтересованих транснаціональних корпорацій та їх спецслужб присутніх у Канівському районі, на предмет підриву національної та народної безпеки України на користь іноземних держав. Крім того звернути увагу СБУ на те що дії вищенаведених фізичних осіб можуть бути спрямовані на навмисне зіткнення системи самоврядування, становленням якої займаються люди, жителі територіальних громад, з системою державної влади в особі голови Канівської райдержадміністрації О.В. Павлова.
3.Люди, територіальні громади, народ, ще тільки формують народну судову систему, найближчим часом вступ України в асоціацію ЄС істотно змінить систему судової правозастосовчої практики України з урахуванням судової системи ЄС. Це суттєво і швидко наведе порядок у правовому беззаконні будь-яких посадових службових фізичних осіб. Виходячи з вищенаведеного, тяжкості правопорушень, і прохання Перепелиці про розгляд цього протоколу у суді, здійснити суд в чині сумісного народного волевиявлення людей про розгляд цих дій у найвищому Божественному Суді, згідно звичаєвого права.
4.На підставах звичаєвого права внести Перепелицю та його рід в чорну народну книгу та в чорну козацьку книгу.
5.Підготувати прес-реліз по даному факту, а також по фактах правового, соціально-економічного, екологічного стану в Канівському районі, та Черкаській області взагалі, який має ознаки екоциду, геноциду людей, територіальних громад та народів проживаючих на цих територіях. У разі подальшого саботажу та небажання правоохоронної системи, яка в свій час давала присягу народові, конструктивно та розумно наводить порядок на території, розповсюдити прес-реліз по народним та козацьким структурам, територіальним громадам для висвітлення у засобах масової інформації.
6.Скласти та розіслати по державній і правоохоронній системі більш докладний опис правових основ діяльності вільних людей територіальних громад вільних народів.
7.Приступити до введення в публічний правовий обіг в країні Україна та за її межами організаційно-правових владно-фінансових соціально-економічних цілісних комплексних систем самозабезпечення і самозахисту людей-духовних особистостей, народних територіальних громад за належністю до споконвічних народів.
8.Створити координаційну раду Канівського району по взаємодії безпосередньої влади народних територіальних громад з системою опосередкованої влади на основі: представників народів, уповноважених територіальних громад з даного питання, козацтва, із запрошенням до неї представників всіх структур та органів опосередкованої влади в Канівському районі.